Pedagogik innovatsiyalar institutida “Zamonaviy taʼlim texnologiyasining konseptual asoslari” mavzusida seminar-trening o‘tkazildi
24 марта 2023 г. 9:25
Pedagogik innovatsiyalar institutida “Yangi O‘zbekistonda yangilanayotgan konstitutsiya” mavzusida davra suhbati o‘tkazildi
16 марта 2023 г. 7:18
Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vaziri Ibrohim Abdurahmonovning jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bo‘yicha qabuli tashkil etildi
14 марта 2023 г. 5:21
O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi hamda Rossiya Federatsiyasi Professional ta’limni rivojlantirish instituti vakillari bilan uchrashuv
14 марта 2023 г. 4:29
“Ipak yo‘li” xalqaro universiteti qoshidagi Toshkent turizm va mehmonxona menejmenti texnikumida amaliy seminar o‘tkazildi
13 марта 2023 г. 13:14
Pedagogik innovatsiyalar institutida Rossiya Federatsiyasi Professional ta’limni rivojlantirish instituti (IRPO) bilan hamkorlik doirasida amaliy seminar tashkil etildi